Bolesławiec Maselnica z pokrywką Dek.37

(0) opinii
90,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Nasza kształtna francuska maselniczka w dekoracji D37 Gatunek 2..

Maślana zmywarka działa z wodą, która jest napełniana dolnym pojemnikiem. Masło jest następnie rozmazywane do wewnętrznego cylindra pokrywki w stanie miękkim, dzięki czemu około 175 gramów mieści się w bolesławieckiej maselniczce. Teraz pokrywka jest umieszczona na puszce, a masło wisi do góry nogami w wodzie. W ten sposób jest izolowany od tlenu, co zwykle powoduje jełczenie masła.
Do temperatury pokojowej do 27°C masło pozostaje świeże i (w przeciwieństwie do chłodzenia w lodówce) przyjemnie się rozprowadza. Masło można przechowywać w ten sposób do trzech dni.
Pojemność: 175 gramów (3/4 kawałka masła)
  • Kolordekoracja 37
  • MateriałCeramika
  • Informacje TechniczneMożna myć w zmywarce
  • ProducentZakłady Ceramiczne Bolesławcu

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie