Bormioli Karafka z korkiem szklana 0,5L  Rocco Yps

Bormioli Karafka z korkiem szklana 0,5L Rocco Yps

(0) opinii
30,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Karafka Ypsilon z korkiem 500 ml-podkreśla piękno trunku

Karafka Ypsilon ma niezwykle poręczny kształt. Przypomina bowiem klepsydrę, nieco ściętą od góry. Dzięki wyraźnemu zwężeniu na około 1/3 wysokości stabilnie trzyma się w ręce. To sprawia, że nalewanie napojów staje się wygodne i bezpieczne. Naczynie to dostępne jest w kilku rozmiarach, tym razem jest to pojemność 500 ml oraz wysokość 20 cm.

Takie parametry czynią ten produkt doskonałym wyposażeniem dwuosobowego gospodarstwa domowego. Jednocześnie podsuwają wiele sposobów na wykorzystanie naczynia. Możesz w nim podawać wino, wodę, soki, koktajle, czy mleko do płatków. Wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Wyeliminujesz w ten sposób z pola widzenia nieestetyczne kartony, czy butelki.
  • KolorTransparentny
  • MateriałSzkło

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie