Botti Jason Czajnik elektryczny stalowy 1,8L

(0) opinii
90,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Czajnik elektryczny stalowy Botti Electronic Jason 1,8 l inox – praktyczna ozdoba kuchni

Nowoczesny czajnik elektryczny Jason to nie tylko niezbędne urządzenie kuchenne, ale też efektowna ozdoba wnętrza. Propozycja marki Botti Electronic będzie wyborem na lata. Czajnik ma moc 1500 W i pojemność 1,8 l.

Obudowa czajnika została wykonana z trwałej stali nierdzewnej. Wewnątrz znajduje się płaski element grzewczy, który jest łatwy w czyszczeniu i bardziej odporny na osadzanie się kamienia. Automatycznie otwierana pokrywa ułatwia nalewanie wody.

Dzięki obrotowej podstawie czajnik możesz postawić w dowolnym miejscu blatu kuchennego. Lampka kontrolna informuje o pracy urządzenia. Czajnik wyłączy się automatycznie po zagotowaniu wody.
  • KolorSREBRNY połysk
  • Informacje Techniczne1,8L

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie