Chodzież Kamelia Talerz deserowy 17 cm

Chodzież Kamelia Talerz deserowy 17 cm

(0) opinii
6,00
Zapytaj o produkt
Kolekcja porcelany Kamelia Biała (symbol C000 dawniej 1000) została stworzona przez fabrykę Chodzież i jej znakiem rozpoznawczym jest klasyczna elegancja, widoczna po każdym elemencie. Staranne wykonanie poszczególnych wyrobów zwraca na siebie uwagę i pozwala na stworzenie wspaniałej aranżacji stołu.

Prezentowany talerzyk do ciasta o średnicy 17 cm został wykonany z wysokiej jakości porcelany. Producent zadbał o każdy szczegół w tej okrągłej porcelanie, dzięki czemu model zachwyca swoim urokiem. Cechuje się smukłym i ręcznie dekorowanym reliefowym wzorem, który idealnie sprawdzi się w przypadku elegancko zaaranżowanej zastawy stołowej.
  • Informacje TechniczneNadaje się do zmywarek

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie