Dafi Atria Classic Dzbanek filtrujący 2,4 l

Dafi Atria Classic Dzbanek filtrujący 2,4 l

(0) opinii
45,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
DAFI ATRIA CLASSIC to nowoczesny i funkcjonalny dzbanek filtrujący, który idealnie zaspokoi pragnienie na zdrową wodę, pozbawioną substancji szkodliwych. Wystarczy zapełnić dzbanek wodą kranową i odczekać chwilę, aż woda zostanie przefiltrowana.
Dzbanek wyposażony jest w manualny wskaźnik przypominający o wymianie filtra. Wygodny wlew ułatwia napełnianie wody bez potrzeby podnoszenia pokrywy.
Pojemność 2,4 l pozwala jednorazowo przefiltrować 1,2 l wody.Kompaktowy rozmiar umożliwia przechowywanie w drzwiach lodówki.
Dzięki oryginalnemu filtrowi woda będzie doskonale nadawać się nie tylko do gorących i zimnych napojów, ale również do przygotowania posiłków dla małych dzieci.
  • Informacje TechniczneZalecane mycie ręczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie