Emalia Rybnik Garnek emaliowany 22cm 5,5l

Emalia Rybnik Garnek emaliowany 22cm 5,5l

(0) opinii
50,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Garnek emaliowany Emalia Rybnik Herbal 5,5 l to naczynie wykonane z tradycyjnych, sprawdzonych i solidnych surowców decyduje o trwałości i odporności (na uszkodzenia, korozję czy działanie kwasów). Dzięki wytrzymałości na zmienne temperatury możesz używać ich w lodówce.Nadają się one na każdy rodzaj kuchenki (także na indukcję).
Emalia jest idealnie gładka, więc nic do niej nie przywiera. Łatwo ją utrzymać w czystości. Jej właściwości antybakteryjne sprawiają, że są to naczynia idealne dla alergików. Garnki emaliowane nie reagują z żywnością (nie zmieniają jej smaku, zapachu, ani właściwości). Dlatego w procesie gotowania, jak i podczas przechowywania produktów, możesz cieszyć się pełnym smakiem potraw.

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie