Florina Casanova Garnek aluminiowy niski 28 cm

(0) opinii
130,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Garnek aluminiowy Casanova 28 cm 3,5L - WYJĄTKOWA TRWAŁOŚĆ 

Produkt jest wykonany z odkuwanego aluminium, które dzięki swoim właściwościom równomiernie rozprowadza ciepło i prowadzi do szybkiego nagrzewania garnka. Imitująca kamień powłoka nie pełni tylko funkcji wizualnej, ale również jest odporna na ścieranie i zarysowania.

O Twoje bezpieczeństwo w czasie gotowania zadbaliśmy wykorzystując uchwyty typu soft touch, które nie absorbują ciepła się oraz nie pozwolą aby garnek wyślizgnął się z dłoni na przykład podczas odcedzania czy przesuwania. Ogromną zaletą całej linii Casanova jest kompatybilność z każdym typem kuchenek, również indukcyjną. Z racji zastosowanych najlepszych dostępnych materiałów garnek zalecamy myć ręcznie aby mógł służyć Ci latami. 
  • KolorBordowy
  • MateriałAluminium z powłoką
  • Informacje TechniczneNadaje się do wszystkich kuchenek w tym INDUKCJI

Do tego produktu polecamy

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie