Florina Cortina Talerz deserowy 20 cm ecru

(0) opinii
17,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Talerz deserowy o śrenicy 20cm Cortina należy do linii produktów premium. To zasługa wzmocnionej porcelany (durable), z której powstał. Wyjątkowe składniki i ich proporcje tworzą surowiec, który wypalany jest w dużo wyższej niż zazwyczaj temperaturze (do 1300 °C). Charakterystyczny jest tu bardzo jasny kolor ecru (a nie biały).
Odporność na zmiany temperatury pozawala naczynie to myć w zmywarce. Możesz też bezpiecznie korzystać z niego w kuchence mikrofalowej.
Dodatkowo klasyczna forma i unikatowe wzornictwo sprawiają, że są to naczynia uniwersalne. Pasują do każdej aranżacji i na każdą okazję.
 

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie