Florina Moss Półmisek 27 cm

(0) opinii
25,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Półmisek Moss 27 cm - nowoczesność z klasą

Półmisek Moss swoim unikatowym, nowoczesnym kształtem przypomina liść. Dwa narożniki są zaokrąglone i ścięte, a dwa pozostałe ostro zakończone. Naczynie to zaprojektowano z największym wyczuciem, by idealnie połączyć uniwersalność i wyjątkowość innowacyjności. Jego lekkość i subtelność w ponadczasowym kolorze (jasne écru) to znak rozpoznawczy linii Moss. Dzięki temu odnajdzie się ona w aranżacji współczesnej, jak i tradycyjnej.

Kolekcja ta składa się z 18 elementów, które możesz dowolnie zestawiać i łączyć. Pozwala to na stworzenie kompletu naczyń dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W asortymencie (18 elementów) znajdują się trzy półmiski i aż pięć wielkości salaterek do wyboru. Tym razem talerz Moss ma 27 cm długości.
  • KolorEcru

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie