Konighoffer Cosmic Chlebak + 3 pojemniki

(0) opinii
125,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Komplet Konighoffer Cosmic – czarny chlebak i pojemniki na kawę, herbatę oraz cukier

Razem z tym zestawem chcemy zapewnić ci świeżość i chrupkość ulubionego pieczywa. Zależy nam także, aby chleb i bułki, które kupisz, mogły być przechowywane w komfortowy sposób, a sam chlebak dobrze prezentował się w otaczającej go przestrzeni kuchennej. Model z drewna bambusowego ma więc dużą szansę powodzenia – szczególnie tak dopracowany, jak chlebak KönigHOFFER Cosmic w kolorze czarnym.

Chlebak bambusowy, który tu prezentujemy, posiada uchylne zamknięcie wykonane ze stali węglowej. Jego pojemność pozwala natomiast na łatwe schowanie pieczywa dla całej rodziny. Za dobre warunki przechowywania i utrzymania świeżości odpowiadają tu natomiast szczelna konstrukcja oraz nieprzezroczyste materiały.

W pakiecie otrzymujesz również trzy pojemniki na herbatę, kawę i cukier wykonane ze stali węglowej i z bambusowym zamknięciem. Komplet ten wpisuje się w nowoczesny i elegancki design, a jego wersja kolorystyczna jest w stanie spełnić funkcję prestiżowegob akcentu w niejednej domowej przestrzeni do gotowania. Będzie się dobrze prezentował na blacie kuchennym, a budowa jego elementów zapewni ci stabilne ustawienie i komfortowe użytkowanie na co dzień!
  • KolorCzarny
  • MateriałStal nierdzewna

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie