KonigHoffer Jack Nakłuwacz do mięsa 72 igły

(0) opinii
45,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Ostrza, w które wyposażono nakłuwacz, wykonane zostały z higienicznej stali nierdzewnej. Dzięki nim nakłuwacz do mięsa pozwoli ci na szybkie przygotowanie karkówki, steku, pieczeni i wielu innych rodzajów mięsa do smażenia, pieczenia lub obróbki na grillowym ruszcie.
Użycie nakłuwacza do mięsa znacznie skraca długość koniecznej obróbki termicznej, pomaga przyprawom i marynatom na dotarcie do głębszych struktur mięsa oraz ułatwia idealne przygotowanie ulubionego rodzaju mięsa. Dzięki temu jest proste i nie wymaga dużej siły (produkt jest w pełni ergonomiczny).
Ma też blokadę ostrzy. Innowacyjna konstrukcja nakłuwacza zapobiega przypadkowemu zranieniu, a jego osłona z tworzywa sztucznego zapewnia stabilne posługiwanie się produktem podczas przygotowywania mięsa.
Średnica 7 cm
Wysokość 11 cm
  • Informacje TechniczneZalecane mycie ręczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie