Konighoffer Nomo Wyciskacz do czosnku

Konighoffer Nomo Wyciskacz do czosnku

(0) opinii
28,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Kolekcja Konighoffer Nomo – stalowy wyciskacz do czosnku

Nie wyobrażasz sobie smaku ulubionych dań mięsnych, sałatek i sosów bez dodatku czosnku? Mamy więc dla ciebie dobrą wiadomość. Nie rezygnując ze swoich preferencji kulinarnych, możesz w łatwy i prosty sposób dodawać go korzystając ze świeżych ząbków. Wystarczy, że po obraniu z łupiny skorzystasz z pomocy, jaką oferuje ci praska do czosnku z tej kolekcji.

Nierdzewny wyciskacz do czosnku Konighoffer Nomo to element, który w wielu domach tworzy podstawowy zestaw akcesoriów kuchennych. Zaprezentowany model poza bardzo dobrym poziomem funkcjonalności oferuje ci także bezproblemową pielęgnację, trwałą konstrukcję, komfort użytkowania, antypoślizgowy uchwyt i atrakcyjny, minimalistyczny design.

 

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie