Konighoffer Roche Patelnia granitowa 26 cm

(0) opinii
95,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Konighoffer Roche 26 cm – aluminiowa patelnia granitowa do piekarnika

Model został wyposażony w odpinaną rączkę. Ułatwi ci to jego przechowywanie, a także ustawienie naczynia na stole, wśród innych dań. Uchwyt wykonany jest z trwałego bakelitu. Dzięki niemu stabilnie przeniesiesz produkt (także z jedzeniem). Dzięki odpięciu rączki możesz zyskać natomiast patelnię do zapiekania w piekarniku (do temp. 220 st. C).

Patelnia z odpinaną rączką do piekarnika z kolekcji Roche jest bardzo solidna. Jej korpus ma grube ścianki i wykonany jest z aluminium. Do jego produkcji wykorzystano technologię die cast, czyli odlewu. Zapewnia ona bardzo dobrą ochronę przed wysoką temperaturą oraz odkształceniem. Sprawia to, że pomimo tego, że jest to aluminiowa patelnia granitowa do piekarnika, model jest ciężki i został świetnie wyważony.

Możliwość zapiekania w piekarniku daje ci również powłoka patelni Konighoffer Roche 24 cm. Wzbogaconą ją o drobinki granitu, które poprawiają twardość powierzchni pieczenia i smażenia. Zastosowana powłoka jest trzywarstwowa i charakteryzuje się świetną przyczepnością. Trudno ją też zarysować. W codziennym użytkowaniu domowym wytrzyma 10 000 cykli ścierania, czyli długie lata smażenia. Jest to 5 razy lepszy wynik niż mogą zaoferować ci klasyczne patelnie non-stick.
 
  • KolorSzary

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie