Olkusz Garnek emaliowany okuwany turkus 16cm

(0) opinii
50,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Turkusowy, emaliowany garnek o pojemności użytkowej 1,3 litra posiada anty-alergiczne właściwości. Emalia jest gładka, nieporowata, a co za tym idzie, odporna na osadzanie się brudu i bakterii. Jego prosta forma stanowi ozdobę kuchni zarówno w stylu klasycznym, rustykalnym czy cottage. Okuwany brzeg chroni przez obtłuczeniami, a emaliowane uchwyty pozwalają zachować tradycyjny charakter garnka. Wykonany został ze stali węglowej, wewnątrz i na zewnątrz pokryty emalią. Konstrukcja jego pozwala używać garnka na wszystkich typach kuchenek, łącznie z indukcyjną. Fenomen naczyń emaliowanych polega na tym, że możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru powłoki emalierskiej przy jednoczesnym zachowaniu jej bezpieczeństwa dla zdrowia i odporności na ścieranie. Dlatego też naczynia emaliowane polecane są dla osób ze skłonnościami do dotykowej alergii na nikiel oraz dla dzieci. Do garnka dołączono szklaną pokrywkę.
Naczynia emaliowane wiodą prym w niejednej kuchni. Są coraz bardziej nowoczesne, kolorowe, przestają być tylko naczyniami, a stają się również ozdobą kuchni i towarzyszem codziennych podróży kulinarnych.

UWAGA!
Naczynia pokrywane warstwą emalii, przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego procesu produkcji, mogą posiadać wybrzuszenia, nierówne wzory dekoracyjne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory funkcjonalne podczas użytkowania.
  • KolorTurkusowy
  • MateriałEmalia, stal węglowa
  • Informacje TechnicznePojemność: 1,3L

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie