Plastic Forte  Organizer na kółkach

Plastic Forte Organizer na kółkach

(0) opinii
48,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Plastic Forte 17 x 45 x 29 cm – przezroczysty organizer na kółkach w formie wózka

Taki pojemnik może znacznie usprawnić przechowywanie w twojej kuchni lub łazience. Świetnie mieszczą się w nim różne butelki. Pomoże ci to zarówno uporządkować środki czystości i chemię gospodarczą, jak i napoje, zapas oliwy do smażenia lub octu.

Trwały organizer Plastic Forte 17 x 45 x 29 cm wykonany jest z transparentnego tworzywa sztucznego i ma kółka. Łatwo wysunąć go z szafki. Dwa uchwyty umożliwiają natomiast stabilne przenoszenie razem z zawartością.

Taki pojemnik organizer na kółkach wesprze cię w pionowym przechowywaniu wielu różnych produktów. W wyposażeniu kuchni pozwoli oszczędzić miejsce w szafce na patelnie. W garażu zadba o ustawienie na regale i prosty dostęp do rozpuszczalników, lakierów i farb w sprayu.
  • KolorTransparentny
  • MateriałTworzywo sztuczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie