Spontex Komplet 3 gąbek celulozowych Sweet Home

(0) opinii
10,50
Zapytaj o produkt
Idealny zestaw 3 gąbek, do łatwego i perfekcyjnego wyczyszczenia wszystkich powierzchni w domu. Extra Soft - Skutecznie usuwa tłuszcz nie rysując powierzchni. Delicate - Delikatna, nie rysuje. Zapewnia doskonałe rezultaty na delikatnych powierzchniach. Abrasive+- Wszechstronna i ultrawydajna. Przeciwko trudnym plamom! Sprzątanie ze Spontex sprawi Ci czystą radość. 


Wskazówki użytkowania: Dokładnie wypłukać przed i po każdym użyciu. Nie używać zielonej warstwy do szorowania delikatnych powierzchni. Dokładnie przepłucz zmywaki z różową i niebieską warstwą, przed i po każdym użyciu, aby wyeliminować potencjalne elementy rysujące. Spontex zaleca zmianę zmywaków co dwa miesiące (średnia intensywność użytkowania).
 
  • KolorWielokolorowy
  • MateriałCeluloza
  • MarkaSpontex

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie