Starke Pro Cassiopeia Komplet garnków 10 el.

(0) opinii
400,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Zestaw garnków na indukcję Starke Pro Cassiopeia. W skład zestawu wchodzą: rondel (2,2 l), trzy garnki (3, 4 i 6,8 l) oraz patelnia o średnicy 24 cm. Wszystkie elementy posiadają szklane pokrywy z odpowietrznikami i stalowym wykończeniem. Stal nierdzewna, z której powstały, szybko się nagrzewa i świetnie trzyma ciepło. . Zawartość błyskawicznie wrze, więc szybciej przygotujesz zdrowe dania. 
Okrągła forma naczyń z wysokim połyskiem na zewnątrz, jak i wewnątrz, doskonale prezentuje się na kuchence. Idealnym dopełnieniem całości są stalowe uchwyty skierowane ku górze. A to oznacza, że stylowo uzupełnisz kuchenne wnętrze.
Błyszcząca, śliska powierzchnia garnków oraz innowacyjna powłoka patelni zapobiegają przywieraniu żywności. Można używać do smażenia mniej tłuszczu, ale to nie wszystko. Takie garnki bezproblemowo utrzymasz w czystości. Łatwo je umyć pod bieżącą wodą. Dla maksymalnej trwałości zalecane jest mycie ręczne.
Powłoka Teflon™ Select ma aż trzy warstwy (podkładowa z ekstremalnie twardej substancji mineralnej). Poza fenomenalnymi właściwościami nieprzywierającymi (o których była już mowa wyżej), pozwala ona na używanie stalowych sztućców, bo nie można jej zarysować. Warto podkreślić, że garnki, rondel i patelnia nadają się na każdy rodzaj kuchenki (elektryczną, ceramiczną, gazową i indukcyjną).
Wymiary garnków:
- rondel, średnica: 16 cm, pojemność całkowita: 2,2 l, pojemność użytkowa: 1,7 l
- garnek, średnica: 18 cm, pojemność całkowita: 3 l, pojemność użytkowa: 2,5 l
- garnek, średnica: 20 cm, waga: pojemność całkowita: 4 l, pojemność użytkowa: 3,5 l
- garnek, średnica: 24 cm, waga: pojemność całkowita: 6,8 l, pojemność użytkowa: 6 l
- patelnia, średnica: 24 cm,  wysokość zewnętrzna: 7 cm, szerokość: 25,5 cm, długość: 44 cm
- pokrywa, średnica: 16 cm,  wysokość: 6,8 cm
- pokrywa, średnica: 18 cm,  wysokość: 6,8 cm
- pokrywa, średnica: 20 cm,  wysokość: 7 cm
- 2 pokrywy, średnica: 24 cm, wysokość: 7,5 cm
Średnica pola grzewczego (cm)
-12,5
-14
-16
-19
-20,5
  • GwarancjaTak

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie