Starke Pro Celine Komplet sztućców 12/72 połysk

(0) opinii
280,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Starke Pro Celine 72 elementy – nierdzewny komplet sztućców w skórzanej walizce
Zestaw sztućców Celine składa się z 72 elementów i pozwala na stworzenie nakrycia aż dla 12 osób. Jego podstawą są noże, widelce, łyżki, łyżeczki i widelczyki deserowe. Pozwolą ci one na eleganckie i wygodne podanie oraz jedzenie zup, dań głównych oraz deserów.
W komplecie sztućców znajduje się również 12 elementów do serwowania. Całość została zamknięta w skórzanej walizce z wypraską – możesz w niej przechowywać zestaw i nadaje się na prezent. Dzięki niej cała kolekcja domowych sztućców Celine zachowa swój blask jeszcze dłużej!
Komplet sztućców Celin został wykonany z niezwykle trwałej stali nierdzewnej 304. Sprawia to, że jego subtelne walory ozdobne i funkcjonalność zostaną z tobą na lata. Ich prosty kształt ułatwi pielęgnację – dla wydłużenia żywotności zaleca się niemycie sztućców w domowej zmywarce.
Wraz z zestawem sztućców nierdzewnych Starke Pro Celine dla 12 osób w skórzanej walizce znajdziesz również: 2 łyżki wazowe, łyżkę do jarzyn, 2 łyżki sałatkowe, 2 widelce do zakąsek, 2 łyżki uniwersalne do serwowania, szczypce do cukru, łyżeczkę do cukru, łopatkę do ciasta. Dzięki nim ze smakiem podasz każdą zupę, surówkę, mięso, warzywa i wzbogacisz nakrycie kawowo-deserowe.
  • KolorSREBRNY połysk
  • MateriałStal nierdzewna

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie