Starke Pro Komplet 3 pojemników Grava biel

Starke Pro Komplet 3 pojemników Grava biel

(0) opinii
100,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Starke Pro Grava Kawa Herbata Cukier – komplet 3 białych pojemników stalowych

To, że jest ich trzy, nie jest przypadkowe. Każda puszka Grava ma swoją ważną funkcję w kuchni. Ta, na której napisano CUKIER, przeznaczona jest na tajemnicę twoich najlepszych wypieków, cudownych konfitur oraz pysznych naleśników. Ochroni ją bardzo dobrze przed zanieczyszczeniem.

W tej, na której napisano KAWA, zamkniesz energię udanego poranku, smak relaksu w porze deseru oraz aromat, który uwolnisz dzięki swojemu ekspresowi, kawiarce i porcelanowej filiżance. Zawartość nie zwietrzeje, a pojemnik kuchenny zawsze stabilnie stanie w zasięgu ręki, nie tylko na rozpoczęcie dnia.

Puszka ze stali węglowej oznaczona jako HERBATA, też potrafi zadbać o to, by w twoim domu rozszedł się przepiękny zapach, a na dodatek (tak jak pozostałe!) chroni zawartość przed wilgocią. Komplet 3 pojemników kuchennych Starke Pro Grava to praktyczna dekoracja.

Nic się nie rozsypie, wszystko będzie pod ręką. Na blacie kuchennym, półce lub w szafce. Oczywiście tak jak lubisz, czyli w stonowanym białym kolorze i z polskim napisem na korpusie. To się nazywa nowoczesna elegancja w rozmiarze 11,5 x 16,5 cm
  • KolorBiały
  • MateriałStal nierdzewna
  • Informacje TechniczneZaleca się mycie ręczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie