Starke Pro Ostrzałka do noży Sensarte

Starke Pro Ostrzałka do noży Sensarte

(0) opinii
42,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Ostrzałka do noży i nożyczek Starke Pro Sensarte
Starke Pro Sensarte – kuchenna ostrzałka do noży i nożyczek
Po prostu naostrz swoje noże kuchenne! Jak? Prosto, bezpiecznie i profesjonalnie. Nożyczki również i to w kilka chwil.

Z poręczną ostrzałką Sensart zrobisz to w trzech etapach. Faza pierwsza z diamentowymi dyskami służy do naprawy i wstępnego wyrównania krawędzi.

W fazie drugiej (gniazdo z dyskami wolframowymi) stworzysz odpowiedni profil ostrza w kształcie litery „V” i nadasz mu pożądanych właściwości tnących.

Na koniec faza trzecia – wygładzenie na powierzchni ceramicznej, aby usunąć opiłki i nadać nożom blask, którego nie powstydziłby się żaden szef kuchni!

Ostrzałka do noży i nożyczek Starke Pro Sensart ma antypoślizgową podstawę. Stabilnie ułożysz ją na blacie. Komfortowo przytrzymasz w trakcie pracy. Łatwo unikniesz też przypadkowego zranienia dłoni.
  • KolorCzarny

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie