Starke Pro Tarry Rondel z powłoką non-stick 1,6L

Starke Pro Tarry Rondel z powłoką non-stick 1,6L

(0) opinii
120,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Najlepsza opowieść kulinarna to ta, w której może uczestniczyć cała rodzina. Warto wówczas powierzyć smak i aromat posiłku garnkowi z kolekcji Tarry.
Kolekcja Tarry cechuje wysokiej jakości 2-warstwowa powłoka non-stick Aerolite. Możesz poznawać ją na wiele sposobów, latami i aż przez 50 000 cykli ścierania. (Klasyczne modele wytrzymują tylko 2000!. Powierzchnia powłoki wzmocniona została granitem i tytanem. Bez względu na to jaki masz rodzaj kuchni- dno garnka posiada dysk indukcyjny. W końcu został stworzony z myślą o profesjonalnym i kreatywnym przygotowaniu dań niczym prawdziwy szef kuchni- osobiście sprawdzony i rekomendowany przez Piotra Kucharskiego! 
  • KolorCzarny
  • MateriałAluminum z powłoką

Do tego produktu polecamy

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie