Strake Pro Stojak na ręcznik granatowy Grava

Strake Pro Stojak na ręcznik granatowy Grava

(0) opinii
48,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Starke Pro Grava 15 x 35 cm – ciemnoniebieski stojak na ręczniki papierowe

Zetrzyj, nakryj, owiń, bo ręcznik papierowy ma duży potencjał. Postaw go więc na honorowym miejscu w kuchni. Ze stabilnym i uniwersalnym stojakiem to łatwe. Ten ma szeroką i antypoślizgową podstawę. Jest solidny oraz zabezpiecza rolkę przed zsunięciem się podczas rozwijania.

Dzięki granatowemu stojakowi na ręczniki papierowe Starke Pro Grava unikniesz zabrudzenia rolki, gdy nagle coś się rozleje na blacie. Ten z kolei będzie dobrze chroniony przed zarysowaniem. Łatwo oderwiesz każdy ręcznik papierowy. Tyle wystarczy, by zyskać higieniczne warunki przechowywania.

Swoją elegancję buduje poprzez stonowany kolor z metalicznym akcentem. Odkryjesz zatem, w jaki sposób z pomocą ręcznika papierowego utrzymać porządek w kuchni. Zyskasz też wygodę osuszania mięso z tłuszczu, podgrzewania warzyw w mikrofali, a nawet szybkiego schładzania wina.

Uzupełnisz swoją kuchenną kolekcję. Stojak na ręcznik papierowy ma wymiary 15 x 35 cm. W serii Grava znajdziesz także chlebak, zestaw pojemników na kawę, herbatę i cukier oraz stojak na kubki i filiżanki. Wszystkie elementy stworzono tu z trwałej stali malowanej proszkowo.
  • KolorGranatowy
  • MateriałStal nierdzewna
  • Informacje TechniczneZaleca się mycie ręczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie