Tadar Berger Organizer Pojemnik na przyprawy szary

(0) opinii
28,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Szary pojemnik do przechowywania żywności
Wielkość, która pozwoli ci przechowywać wiele produktów spożywczych bez szczelnego przykrycia. Możesz też robić to wielopoziomowo. Wystarczy, że zakupisz kilka takich samych pojemników na żywność z serii Bergen i ustawisz je jeden na drugim. W takim wypadku zaoszczędzisz miejsce na półce lodówki i odpowiednio zabezpieczysz sery, warzywa lub wędliny.
W ten higieniczny sposób możesz również przechowywać resztę sałatki, która została z rodzinnego obiadu lub urodzinowego przyjęcia. Wystarczy, że zabezpieczysz od góry pojemnik kuchenny na żywność folią spożywczą. W przypadku kilkupiętrowej konstrukcji z łatwością odnajdziesz potrzebne składniki, gdyż produkt ma przezroczyste ścianki.
Jego dno zostało wykończone silikonową i wyjmowaną matą. Jest ona połączona z antypoślizgowymi nóżkami, a po odczepieniu pozwala na szybkie umycie części plastikowej oraz szarego i elastycznego tworzywa wyprodukowanego z myślą o wysokiej higienie przechowywania jedzenia w lodówce.
Wymiary:
40,8 x 16 x 19,2 cm
  • KolorSzary

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie