Tadar Komplet 3 desek bambusowych uchwyty

Tadar Komplet 3 desek bambusowych uchwyty

(0) opinii
37,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Deski do krojenia z drewna bambusowego Tadar zestaw 3 sztuki – 20 x 15 cm / 33 x 23 cm / 39 x 26 cm

Komplet desek kuchennych wykonany jest z drewna bambusowego. Dzięki temu jego trwałość pozwoli ci na wieloletnie i wygodne użytkowanie na co dzień. W zestawie otrzymujesz 3 prostokątne deski – dwie z nich mają praktyczny uchwyt. Wszystkie wykonano z naturalnego i biodegradowalnego materiału.

Użyte do produkcji desek do krojenia Tadar drewno bambusowe ma bardzo twardą strukturę. Trudno je uszkodzić i bardzo dobrze znoszą wysoką temperaturę, a więc możesz odstawić na nie gorące naczynia. Ponadto włókno bambusowe świetnie radzi sobie z zabezpieczeniem zestawu przed wnikaniem aromatów oraz zabrudzeń.
  • KolorDrewno lakierowane
  • MateriałDrewno bambusowe

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie