Tadar Komplet 6 desek bambusowych ze stojakiem

(0) opinii
40,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Deski bambusowe do krojenia w stojaku Tadar 22 x 15 x 0,8 cm 6 sztuk – zestaw kuchennych desek na stojaku

Deski bambusowe do krojenia w stojaku Tadar 22 x 15 x 0,8 cm 6 sztuk to doskonała okazja, żeby pozwolić sobie wreszcie na pełne bezpieczeństwo i higienę pracy w kuchni. Każdą deskę przeznaczysz do czegoś innego np. mięsa, pieczywa, warzyw, serów czy ryb.

Stojak pozwala mieć wszystkie deski zawsze pod ręką i w jednym miejscu. To oznacza, że zadbasz o porządek wśród desek przy przechowywaniu.

Taki zestaw z drewna bambusowego świetnie się prezentuje i pasuje do każdej kuchni. Z nim zyskasz inspirację na praktyczny prezent dla kogoś bliskiego. Bambus to surowiec wyjątkowo trwały i w pełni ekologiczny (najszybciej odnawialny na świecie). Jest też przyjazny dla zdrowia i w kontakcie z żywnością.
  • KolorDrewno lakierowane
  • MateriałDrewno bambusowe

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie