Tadar Kosz na pranie składany Silico

(0) opinii
62,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Szary, składany kosz na pranie Tadar Silico – wymiary 53,5 x 38,5 x 7-23,5 cm

Zawsze pod ręką, gdy robisz pranie i niemal niewidoczny, gdy go nie potrzebujesz. To dzięki temu, że możesz go złożyć. Ma wtedy tylko 7 cm wysokości. Nieoceniony w domu oraz np. na campingu.

Owalny kształt i 2 uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie całego prania. Ubrania twoich bliskich unikną przypadkowego zabrudzenia. Bielizna się nie zagubi. Wszystko to dzięki lekkiej i trwałej budowie koszyka.

Możliwość składania zapewniają silikonowe elementy w kolorze szarym. Reszta kosza na pranie Tadar Silico 53,5 x 38,5 x 7-23,5 cm wykonana jest z tworzywa TPR i PP. Dzięki temu jest też odporny na działanie wilgoci.
  • KolorSzary,biały
  • MateriałSilikon
  • Informacje TechniczneZaleca się mycie ręczne

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie