Tadar Marvin Słoik z kranikiem 6 L

(0) opinii
45,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Słoik z kranikiem Tadar Marvin 6 l - szklany słój z pokrywą do soków i wody

Słoik z kranikiem Tadar Marvin ma dużą pojemność 6 litrów i wystarczy na cały dzień dla rodziny lub na letnie przyjęcie. Unikatowy kształt (zaokrąglony, wąski na dole i szerszy w górnej części) i funkcjonalność naczynia pozwalają na atrakcyjne i praktyczne podawanie soków, lemoniady, wody czy koktajlu.

Kranik z dozownikiem umożliwia wygodne napełnianie szklanek, bez ryzyka rozlania. Dzięki tamu słój jest samoobsługowy i każdy naleje sobie napoju według własnych potrzeb.

Szczelna, szklana pokrywa z uszczelką chroni zawartość przed wietrzeniem i zanieczyszczeniami. Dlatego napoje zachowają wspaniały smak i zapach przez dłuższy czas. Wykonanie z grubego szkła zapewnia słoikowi trwałość i odporność.
  • KolorTransparentny
  • MateriałSzkło, stojak-metal
  • Informacje TechnicznePojemność: 6 L

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie