Tadar Onion Uchwyt do krojenia cebuli

(0) opinii
5,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Tadar Onion 10,5 x 8 cm – łatwy w użyciu uchwyt do krojenia cebuli
Pomoże ci w krojeniu cebuli. Dzięki uchwytowi możesz ją stabilnie przytrzymać. Służą do tego igły, które wystarczy wbić w cebulę.
Uchwyt do krojenia cebuli ma 15 długich, metalowych igieł. Dobrze poradzi sobie z każdą wielkością cebuli. Co więcej, wyznaczają one linie cięcia, dzięki czemu uzyskasz równe piórka.
Rączka z tworzywa sztucznego zapewnia stabilny chwyt. W połączeniu z komfortem krojenia i utrzymaniem w całości cebuli, dobrze zabezpieczysz swoje dłonie przed skaleczeniem.
Higienę przechowywania da ci osłona na igły dołączona do zestawu. Z jej pomocą zadbasz, by uchwyt do krojenia cebuli Tadar Onion 10,5 x 8 cm był zawsze gotowy do pracy.
  • KolorSrebrny, pomarańczowy

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie