Tadar Osłonka do żywności parasol 65 cm

Tadar Osłonka do żywności parasol 65 cm

(0) opinii
12,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Tadar Parasol Kratka 65 cm – szara osłonka na żywność, która chroni przed owadami

Przyda się na tarasie, w ogrodzie, a także podczas czasu spędzonego na balkonie. Możesz jej używać również w domu. W każdym wypadku ochroni zakryte jedzenie przed wścibskimi owadami.

Moskitiera do żywności jest lekka i ma szerokość 65 cm. Ustawisz ją więc np. nad talerzem z ciastem, owocami lub półmiskiem z grillowanym mięsem.

Dzięki osłonce jedzenie będzie dobrze chronione przed zanieczyszczeniem, a ty przed przypadkowym ukąszeniem np. os, które lubią słodką ucztę na twój koszt. Takie rozwiązanie przyda się szczególnie podczas wielogodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
  • KolorBiały, szary

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie