TADAR STOŻEK MENAŻKA NIERDZEWNA 3 POZIOMOWA 1,5L

(0) opinii
38,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Tadar Stożek 1,5 l – nierdzewny pojemnik obiadowy 3-warstwowy

Produkt został wyprodukowany ze stali nierdzewnej. Menażka składa się z 3 poziomów i jest trwała. Każde z naczyń ma inną pojemność. Układ warstw ma kształt stożka i spinany jest metalową klamrą z uchwytem.

Nierdzewny pojemnik obiadowy Stożek możesz wykorzystać do przenoszenia dań na zimno i na ciepło. Model nie nadaje się do zup i innych płynnych posiłków. Wygodnie posilisz się dzięki niemu na biwaku lub w rodzinnej podróży.

Dzięki 3-warstwowej konstrukcji oddzielisz od siebie różne składniki lub porcje jedzenia. W komplecie znajdują się też 2 metalowe talerzyki. Pełnią one rolę przekładek pomiędzy spiętymi w stożek naczyniami lunch boxu ustawionymi jedno na drugim.

Możesz wykorzystać go do posiłków kupowanych na wynos. Nierdzewny pojemnik obiadowy Tadar Stożek 1,5 l jest bezpieczny dla żywności. Ochroni ją podczas transportu przed zanieczyszczeniem. Łatwo go też umyć.
  • KolorSREBRNY połysk
  • MateriałStal nierdzewna
  • Informacje Techniczne3 pojemniki - pojemność: 0,3 l, 0,5 l, 0,7 l,

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie