Tadar Wkład do szuflad bambus regulowany

(0) opinii
60,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
26,5/42,6/x40,5x6,5 cm 7 przegródek
Bambusowy wkład do szuflady na sztućce Tadar z możliwością regulowania – 7 przegródek
Sztućce są doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej. Warto je zatem pielęgnować i odpowiednio przechowywać, aby posłużył jak najdłużej podczas posiłków. Dobrze też zadbać o wygodny i swobodny dostęp do noży, widelców, łyżek i łyżeczek, które znalazły się w komplecie. Wybierz więc kolekcję sztućców odpowiadającą twojemu gustowi – nie zapomnij tylko o rozsuwanym wkładzie do szuflady z drewna bambusowego, który pozwoli ci przechowywać je w higienicznych warunkach.
Model ten otrzymał 5 przegródek, które po rozłożeniu możesz zwiększyć do 7. Z łatwością zmieścisz w nim nawet zestaw dla 12 osób. Włókno bambusowe to natomiast materiał w pełni ekologiczny – poczuj komfort, magię codziennych sukcesów i jednocześnie dbaj o przyrodę ze swoim eleganckim wkładem do szuflady na sztućce.
  • KolorDrewno lakierowane
  • MateriałDrewno bambusowe

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHAN-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie