Zwieger Deska jesionowa Scandi duża

(0) opinii
120,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Deska ZWIEGER Scandi duża

Deska Scandi o rozmiarach  53 cm x 26 cm, grubość 2 cm

Naturalne deski do krojenia wykonane z drewna jesionu. Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania. 

Drewno jesionowe, ze względu na swoje właściwości, idealnie nadaje się do wszystkich prac kuchennych w tym do rozbijania mięs i przygotowania steków z powodu swojej twardości, która wynosi aż 84 MPa.

Cechy i zalety deski ZWIEGER Scandi:

Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, ponadto nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania.
Drewno jesionowe, ze względu na swoje właściwości, idealnie nadaje się do wszystkich prac kuchennych, w tym do rozbijania mięs i przygotowania steków z powodu swojej twardości, która wynosi aż 84 MPa.
Nasze deski jesionowe charakteryzują się małym stopniem odkształcania i naturalnych pęknięć.
Jesionowa deska do krojenia, przed pierwszym użyciem, powinna zostać natłuszczona oliwą lub olejem jadalnym, aby uzyskać właściwy efekt wizualny i dodatkowo zabezpieczyć drewno przed wilgocią. Zabieg ten należy przeprowadzać co najmniej raz na pół roku. Dzięki temu będą Państwo cieszyć się niepowtarzalną jakością i przyjemnością używania naszej deski przez wiele lat.
Przypominamy! Jest to produkt z drewna naturalnego, nie nadaje się więc do zmywarki. Należy czyścić pod bieżącą ciepłą wodą bez używania dodatkowych detergentów, które mogą osłabić naturalną odporność drewna.
Jesion jest gatunkiem pierścieniowo – naczyniowym o zabarwionej i niezabarwionej twardzieli. Więc w drewnie pochodzącym z młodego okazu jest dość trudno odróżnić biel i twardziel. W drewnie ze starego drzewa można to odróżnić bardzo łatwo. Twardziel niezabarwiona - posiada tę samą barwę co biel, zabarwiona- przybiera barwę brązową lub brunatną.
Drewno jesionowe odznacza się bardzo wyraźnym rysunkiem słojów. Właściwości drewna zależą od w znacznej mierze od szerokości słojów. Jesion jest drewnem sprężystym, świeżo ścięte drewno pod wpływem parzenia łatwo się wygina, dobrze się poleruje
  • KolorNaturalne drewno
  • Materiałdrewno jesionowe

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie