Zwieger Forte Patelnia 26cm non-stick

(0) opinii
95,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Uniwersalna patelnia FORTE o średnicy 26 cm została wykonana z czystego, nieprzetworzonego aluminium typu forged, czyli tłoczonego na gorąco. Wewnętrzna strona patelni pokryta jest innowacyjną, żelową powłoką nieprzywierającą typu marble stone firmy PFLUON.
Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i zwiększoną odporność na zarysowania, powłoka ta stosowana jest w segmencie naczyń przeznaczonych do częstego, codziennego użytku.
Patelnia doskonale przewodzą i akumulują ciepło oraz można jej używać na wszystkich rodzajach kuchenek,w tym na płytach indukcyjnych. Maksymalna temperatura pracy wynosi 220°C.
Patelnia posiadają stosunkowo lekką wagę, co stanowi jej atut, dzięki któremu, podczas dłuższej pracy z naczyniem, nie odczujemy zmęczenia ręki.
Zastosowana rączka została wykonana z nieprzewodzącego ciepła tworzywa sztucznego, posiada też specjalną powłokę zapewniającą wygodny i pewny chwyt. Dodatkowo, na zewnątrz patelnie zabezpieczona jest silikonowym lakierem żaroodpornym.
Dno indukcyjne - lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki przewodzeniu magnetycznemu.
Powłoka typu marblestone; idealna do codziennego użytkowania, wysokiej jakości, żelowa, nieprzywierająca.
Warstwa zewnętrzna pokryta żaroodpornym lakierem silikonowym; długo zachowuje swój wygląd, odporna na przebarwienia i odpryski.
Rączka gwarantuje doskonałe wyważenie i pewny chwyt dzięki powłoce soft touch.
Patelnie FORTE idealnie sprawdzą się w codziennym, częstym użytkowaniu. Są uzupełnieniem noży i desek do krojenia z linii FORTE
  • KolorCzarny

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie