Zwiger Deska do krojenia jesionowa 40x26x2 cm

Zwiger Deska do krojenia jesionowa 40x26x2 cm

(0) opinii
65,00
Dostępny, wysyłka do 48h
Zapytaj o produkt
Naturalna deska do krojenia wykonana z drewna jesionu
Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania. Drewno jesionowe, ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się do wszystkich prac kuchennych w tym do rozbijania mięs i przygotowanie steków z powodu swojej twardości, która wynosi aż 84Mpa.

Deskę jesionową przed pierwszym użyciem, należy natrzeć oliwą lub olejem jadalnym, aby uzyskać właściwy efekt wizualny i dodatkowo zabezpieczyć drewno przed wilgocią. Zbieg ten należy przeprowadzić co najmniej raz na pół roku. Dzięki temu będą Państwo się cieszyć nie powtarzalną jakością i przyjemnością używania deski przez wiele lat.

Kupowane wraz z tym produktem

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie