Chlebak metalowy Konighoffer Volano 39 x 28 x 18,5

Chlebak metalowy Konighoffer Volano 39 x 28 x 18,5

(0) opinii
90,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Chlebak metalowy Konighoffer Volano 39 x 28 x 18,5 cm biały to doskonały sposób, żeby każdego ranka cieszyć się świeżym pieczywem, bez konieczności wychodzenia do sklepu. Zamykany pojemnik chroni chleb i bułki przed wysychaniem, owadami i zanieczyszczeniami.

Nowoczesna forma chlebaka, jego efektowne krągłości oraz połączenie metalu w białym kolorze z bambusem świetnie prezentują się na blacie. Zyskasz stylowy element kuchennego wnętrza, który będzie pasował do różnych wariantów barwnych i różnych aranżacji.

Metalowy korpus został pomalowany proszkowo (metoda gwarantująca większą trwałość i odporność np. na korozję). Ten surowiec w połączeniu z gładkim drewnem bambusowym wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, żeby usunąć brud. Utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe.

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie