Tadar Deska bambusowa z pojemnikiem 38x26x3,8 cm

(0) opinii
40,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Deska bambusowa Tadar 38 x 26 cm - nowoczesna deska z drewna bambusowego z wysuwanym pojemnikiem

Deska bambusowa Tadar to całkowicie innowacyjne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Przygotowywanie potraw będzie jeszcze sprawniejsze i przyjemniejsze. Tym bardziej, że pole do popisu (a raczej do krojenia) jest duże - 38x26 cm. Ten nowoczesny produkt ma podwyższoną konstrukcję z miejscem na tackę, którą w dowolnym stopniu możesz wysunąć spod spodu. Dzięki niej szybkiej pokroisz dużą ilość warzyw, owoców, ziół lub mięsa. Część możesz od razu przesuwać na tackę.

Ten dodatkowy element z tworzywa sztucznego w białym kolorze pomaga utrzymać porządek na blacie. Możesz bowiem od razu zgarniać na tackę skórki i niejadalne okrawki, które z pojemnika szybko i bez rozsypywania trafią do kosza na śmieci.

Sama deska wykonana jest z drewna bambusowego, niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia czy działanie wilgoci. Daje ona radość z możliwości wieloletniego używania. Zaleca się mycie ręczne tej funkcjonalnej deski.
  • KolorNaturalne drewno
  • MateriałBambus

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDELHANEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKROSNOKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSTARKE PROTadarTefalTRAGARValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZWIEGER
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie