Tadar Komplet 2 szklanek termicznych Sublime 250ml

(0) opinii
45,00
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o produkt
Tadar Sublime Barel 250 ml – dwie szklanki termiczne do kawy z podwójnego szkła

Ich uniwersalna konstrukcja pozwala na podawanie zimnych i gorących napojów. Krystaliczna konstrukcja sprawdzi się nawet podczas serwowania deserów. Dzięki zastosowaniu podwójnego dna i ścianek szklanki Barel stwarzają wrażenie zawieszenia zawartości w powietrzu. Po wszystkim łatwo je umyć.

Wykonano je ze szkła borosilikonowego. Jest ono lekkie, przejrzyste oraz ma wysoką odporność na szok termiczny (do 120 st. C). Jego powierzchnia ma dobrą ochronę przed zarysowaniem i matowieniem. Borokrzemowe szklanki termiczne są zatem w stanie bardzo długo utrzymać swój nieskazitelny wygląd.

Komplet 2 szklanek z podwójnym dnem i ściankami Tadar Sublime Barel 250 ml korzysta z konstrukcji z uchem. Nawet jeśli z niego nie skorzystasz, bezpiecznie utrzymasz w rękach gorącą kawę lub herbatę. To dzięki budowie zestawu, ponieważ chroni ona przed oparzeniem dłoni, czy też niską temperaturą mrożonych deserów.

Szklanki nadają się do użytku w kuchence mikrofalowej. Wlane do nich napoje zawsze zaprezentują od najbardziej apetycznej strony. Alergicy mogą z nich bezpiecznie korzystać. Wyjątkowa konstrukcja szklanek z podwójnymi ściankami Barel 250 ml sprawia też, że mogą być dobrym pomysłem na praktyczny prezent dla kogoś bliskiego.
  • KolorTransparentny

Kupowane wraz z tym produktem

Dodaj swoją opinię

AltomAmefaAMWBerlingerHausBohemiaBolesławiec - Zakłady ceramiczneCurverDajar - AmbitionDelhan-OdeloEdwanexEssexEuromatFlorentyna- FlorinaGerlachGerpolHegaInmet Spółdzielnia InwalidówJottaKasselKingHoffKlausbergKonigHofferKorkmazKristoffKrosnoKuchpolLubianaLuminarcMesaMiss LucyOlkusz EmaliaPasabahcePolskie Fabryki Porcelany Ćmielów i ChodzieżPPH ChadexPyrexRothoSilesia RybnikSTARKE PROTadarTefalTragarValdinoxVetro-Plus- BanquetViledaYorkZwieger
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie